Nové album už příští rok...

obrazek k novince 675


RoadrunnerRecords.com uveřejnili zprávu o rozhovoru Mika Shinody s rádiem The Pulse. Během turné si kapela našla čas nahrát několik dem a pracovala na novém materiálu. Má pro nás tedy povzbudivé zprávy:

"Vlastně jsem ve studiu dělal už i během turné, což je pro mě novinka," říká. "Byl jsem tam když jsme byli v Německu, jednou taky v Praze a hodněkrát i v New Yorku, a jsem z toho dost nadšený. Užívali jsme si to. Takže ve zkratce. Udělali jsme spustu práce a doufáme, že nové album budeme mít venku už příští rok."

Vloženo 31.07.2008 09:18
Autor T.G.L


nelze komentovat

Živáky.

No začnu tím, že nevydaným materiálem Linkin Park mysleli tak jako vždy živáký z koncertů (kdo to čekal ať zvedne ruku). Nicméně se chlapci na koncertech snaží a kolaboracemi rozhodně nešetří. Kromě Busty Rhymese se k nim často přidávají Chris Cornell a Street Drum Corps.

Abyste z toho, ale nakonec nevyšli naprázdo něco tady pro vás přece jen bude. Díky LPLive.net si můžete stáhnout dvě skladby odehrané 19.7.2008 v Camdenu v New Jersey. Jsou to songy We Made It a opravdu povedená Hands Held High/Crawling s hostujícím Cornellem v závěrečných vokálech. Užijte si je.

obrazek k novince 674

Vloženo 22.07.2008 10:20
Autor T.G.L


nelze komentovat

Nevydaný materiál na už brzy na mp3?

obrazek k novince 673

Podle sereru billboard.biz by někteří návštěvníci Projektu Revolution 2008 měli dostat jakýsi papírek, který budou mít možnost vyměnit za USB náramek obsahující čtyři nevydané skladby Linkin Park + 5 songů jiného interpreta z PR8. Možnost náramek si obstarat přímo budou ti, kteří utratí padesát $ za libovolné předměty Major League Baseball (jsou partnerem PR8). Ti za nákup dostanou náramek darem. Jestli půjde opravdu o nevydané skladby (nebo remixy či živé záznamy) se dozvíme zítra, 16. července 2008, kdy Projekt Revolution započne. Tak mějte víru.

Vloženo 15.07.2008 21:54
Autor T.G.L


nelze komentovat

Linkin Park v Rock Band 2

V pokračování série Rock Band pro X-360ky si budete moct zahrát One Step Closer od Linkin Park. Rock Band 2 by měla být po všech stránkách lepší než její předchůdce. Hra má pro Xboxy vyjít v září, o dalších platformách můžeme zatím jenom spekulovat. Pokud vás zajímají i další skladby tak se prý kromě hitovky Linkin Park můžeme těšit na:

"Peace Sells" od Megadeth, "Testify" od Rage Against The Machine, "American Woman" od The Guess Who, "White Wedding" od Billy Idol, "You Oughta Know" od Allanis Morrisette, "Aqua Lung" od Jethro Tull,"Bad Reputation" od Joan Jett,"Drain You" od Nirvany, "Man in the Box" od Alice In Chains, "Spoonman" od Soundgarden, "We Got The Beat" od the Go-Gos

obrazek k novince 672

Vloženo 04.07.2008 16:25
Autor T.G.L


nelze komentovat

Obrazy SONG.

Mike Shinoda na svůj blog mikeshinoda.com hodil několik fotek svých nových obrazů, které má připravené pro svoji novou show. Ta tentokrát ponese název SONG a zdá se, že tentokrát bude jak se říká "až na kost". Tak povězte. Líbí se vám? :-)

obrazek k novince 671

Vloženo 26.06.2008 14:05
Autor T.G.L


nelze komentovat

Leave Out All The Rest VOB + Making of... & reportáž z Brna

obrazek k novince 670

Na stránce LinkinParkCrimea.com si můžete stáhnout VOB (aka. nejvyšší dostupná kvalita) videoklipu Leave Out All The Rest. Rozlišení je 720x480 a velikost 238 MB. Pod mýma rukama ještě proklouzl i Making of LOATR, který si můžete stáhnou tady (FLV, 41 MB).

No a ještě zpátky do Brna. Na LPTimes.com si můžete stáhnout reportáž a rozhovor s Mikem a Joem, který byl nedávno vysílán na Óčku.

Vloženo 26.06.2008 13:48
Autor T.G.L


nelze komentovat
Stránkování : 1 2 3 4 5 6 7 ... >>

Email-news» Report bug » Bugs

Reklamy
fortminor.linkinpark.cz

linkinpark.com


Chcete aby Vaše reklama byla právě zde? Kontaktujte Nás.