Linkin Park v Rock Band 2

V pokračování série Rock Band pro X-360ky si budete moct zahrát One Step Closer od Linkin Park. Rock Band 2 by měla být po všech stránkách lepší než její předchůdce. Hra má pro Xboxy vyjít v září, o dalších platformách můžeme zatím jenom spekulovat. Pokud vás zajímají i další skladby tak se prý kromě hitovky Linkin Park můžeme těšit na:

"Peace Sells" od Megadeth, "Testify" od Rage Against The Machine, "American Woman" od The Guess Who, "White Wedding" od Billy Idol, "You Oughta Know" od Allanis Morrisette, "Aqua Lung" od Jethro Tull,"Bad Reputation" od Joan Jett,"Drain You" od Nirvany, "Man in the Box" od Alice In Chains, "Spoonman" od Soundgarden, "We Got The Beat" od the Go-Gos

obrazek k novince 672

Vloženo 04.07.2008 16:25
Autor T.G.L


nelze komentovat

Obrazy SONG.

Mike Shinoda na svůj blog mikeshinoda.com hodil několik fotek svých nových obrazů, které má připravené pro svoji novou show. Ta tentokrát ponese název SONG a zdá se, že tentokrát bude jak se říká "až na kost". Tak povězte. Líbí se vám? :-)

obrazek k novince 671

Vloženo 26.06.2008 14:05
Autor T.G.L


nelze komentovat

Leave Out All The Rest VOB + Making of... & reportáž z Brna

obrazek k novince 670

Na stránce LinkinParkCrimea.com si můžete stáhnout VOB (aka. nejvyšší dostupná kvalita) videoklipu Leave Out All The Rest. Rozlišení je 720x480 a velikost 238 MB. Pod mýma rukama ještě proklouzl i Making of LOATR, který si můžete stáhnou tady (FLV, 41 MB).

No a ještě zpátky do Brna. Na LPTimes.com si můžete stáhnout reportáž a rozhovor s Mikem a Joem, který byl nedávno vysílán na Óčku.

Vloženo 26.06.2008 13:48
Autor T.G.L


nelze komentovat

Brno Audio Download

Audio záznam z 17. 6. 2008 z Brněnského koncertu ve vynikající (320kbps) kvalitě.

Stahujte:

Část 1, část 2, část 3

obrazek k novince 669

Vloženo 24.06.2008 12:14
Autor T.G.L


nelze komentovat

Brněnský shrnovák.

obrazek k novince 668

Brno je za námi. Podle vašich nadšených komentářů usuzuji, že jste byli s výstupem Linkin Park spokojeni. Setlist (pokud si ho nepamatujete) najdete na www.lplive.net i s několika videi. A pokud by vám to nestačilo tak v komentářích k minulé novince je jich požehnaně. Děkuji hlavně Nemaovi (Nemovi? skloňování mi někdy opravdu dělá problémy ;-).

No a ještě je tady několik článků z musicserver.cz, ct24.cz, novinky.cz, idnes.cz 1, idnes.cz 2.

A jinak. Pokud máte další materiály. Dejte vědět.

Vloženo 22.06.2008 11:05
Autor T.G.L


nelze komentovat

Papalapa a koncert v Brně.

Tak jo. Šlo je o prasklou cévku v hlavě a zítra koncert bude (a chlapci se i zdrží k nahrávání nového alba). na něm ale nebudu a asi ani Johny se neobjeví. Spousta práce a další vytěžující situace. Znáte to. Vy si to každopádně zítra užijte jak se patří. Až bude po koncertě nezapomeňte, že vítáme jakékoli informace, fotky, videa atd. atd. Však to znáte. Já teď na pár dní zmizim a budu zmizelej. Zpět snad budu o víkendu. Pak to zase rozjedeme.

Zatím si díky LPRussia.com můžete vychutnat záznam vystoupení z Ria letošího roku. Stahujte tady a tady. Má to něco přes giga, ale pravého fanouška to jistě neodradí. Skal! Nashledanou o víkendu (snad, smrťák číhá dneska všude) a ještě jednou: UŽIJTE SI TO!

obrazek k novince 667

Vloženo 16.06.2008 18:14
Autor T.G.L


nelze komentovat
Stránkování : << ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

Email-news» Report bug » Bugs

Reklamy
fortminor.linkinpark.cz

linkinpark.com


Chcete aby Vaše reklama byla právě zde? Kontaktujte Nás.